Vyberte si spôsob dopravy, ktorý vám najviac vyhovuje

Osobný odber

Ak ste si zvolili osobný odber, tovar si môžete vyzdvihnúť v priestoroch predajného skladu: (adresa prevádzky/ateliér). Dajte nám prosím vedieť dopredu, kedy si tovar prevezmete.

Preprava kuriérom

Ak ste si vybrali dopravu kuriérom, doručíme Vám tovar až na Vami určené miesto. Cena dopravy je od 4 € v závislosti od hmotnosti balíku. Príplatok za dobierku je 0,99 €. Sobotné doručenie v rámci celej SR a CZ bez príplatku. O doručení vás budeme informovať prostredníctvom SMS a emailu.

Individuálny dovoz

Ponúkame vám tiež službu individuálneho dovozu nákupu na dodaciu adresu do 24 hodín. Navýšenie ceny v tomto prípade je riešené individuálne, pri väčšom odbere zdarma. V prípade záujmu nás kontaktujte na shop@obnova.eu.

Pri objednávke Vám ponúkame v časti  Stav zásielky možnosť sledovať, v akej fáze doručenia sa vaša zásielka práve nachádza. Neregistrovaný užívateľ nemá možnosť sledovať stav svojej objednávky ani zásielky, túto výhodu majú len registrovaní užívatelia.  

Naše produkty balíme aj do recyklovaného baliaceho materialu. Informácie a ekologickej výrobe našich produktov nájdete tu: